Potera: Znowu zero punktów, ale wiedzieliśmy z kim gramy

Siatkówka

– Mamy znowu zero punktów, ale wiedzieliśmy z kim dziś gramy, z bardzo dobrym zespołem. Mam nadzieję, że w następnej kolejce uda nam się zdobyć jakieś punkty – powiedział po meczu z ONICO Warszawa (1:3) libero MKS Będzin Michał Potera.

Siatkarze MKS Będzin w rozgrywkach PlusLigi do tej pory ani razu nie zwyciężyli w hali w Sosnowcu. W tym mieście rozgrywają spotkania jako gospodarze. W lidze odnieśli jedno zwycięstwo, w Rzeszowie pokonali 3:0 Asseco Resovię.
 
MKS przegrał u siebie z Zaksą Kędzierzyn-Koźle 1:3, Jastrzębskim Węglem 2:3, Cuprum Lubin 1:3 i w poniedziałek z ONICO Warszawa 1:3. Po siedmiu kolejkach spotkań ma na koncie cztery punkty.
 
W pojedynku z zespołem ze stolicy drużyna z Zagłębia Dąbrowskiego wygrała tylko pierwszego seta 25:22.
 
"Graliśmy wówczas fantastycznie w przyjęciu, bardzo dobrze atakowaliśmy w pierwszej akcji. Niestety obawiałem się, że w kolejnych setach to się nie powtórzy, ponieważ ONICO ma bardzo dobrą zagrywkę" - powiedział dziennikarzom po meczu libero MKS Michał Potera.
 
Jego obawy się potwierdziły. W kolejnych odsłonach warszawianie "uciekali" rywalom za pomogą zagrywki. Jak przyznał Potera, jego zespół dysponował za małą "siłą ognia", aby wyrównać straty.
 
„Mamy znowu zero punktów, ale wiedzieliśmy z kim dziś gramy, z bardzo dobrym zespołem. Mam nadzieję, że w następnej kolejce uda nam się zdobyć jakieś punkty" – dodał Potera.
 
MKS zagra w niej, znowu w Sosnowcu, z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie.
RM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze