Wichniarek: Brzęczka wrzucono na zbyt głęboką wodę

Piłka nożna

Nasz komentator Artur Wichniarek, który gościł w Cafe Futbol wyznał, że jego zdaniem Jerzego Brzęczka przerosła nowa funkcja. - Z dotychczasowych meczów dowiedzieliśmy się, że sam Brzęczek nie wiem, jak chce grać - mówił były napastnik.

- Spotkanie z Czechami było ostatnią możliwością, żeby sprawdzić innych zawodników. A tu nagle Bereszyński, czyli następca Piszczka, wychodzi na lewej stronie obrony. Szukamy lewego obrońcy, a nieoczekiwanie z podstawowego prawego defensora na siłę zmienia się pozycję. Wydaje mi się, że Jurek został wrzucony na zbyt głęboką wodę. Powinien popracować jeszcze w Ekstraklasie i w niej odnieść sukces - stwierdził Wichniarek.

 

Brzęczka w obronę wziął Tomasz Hajto, który jednak mocno skrytykował Grzegorza Krychowiaka. - Nie jest łatwo w takim momencie przejąć reprezentację. Każdy popełnia błędy, Adam Nawałka też miał trudny początek. Wierzę, że Jurek szybko wciągnie wnioski. Trudno, żeby selekcjoner, który dopiero co przejął kadrę, miał mówić, że jego kadrowicze słabo grają. Z kolei niektórzy piłkarze zachowują się jak hipokryci. Najsłabszy na boisku Grzesiek Krychowiak w pomeczowych wywiadach mówił, że graliśmy bardzo dobrze. Posłuchając całej wypowiedzi ma się wrażenie, że niewiadomo o co mu chodzi - grzmiał Hajto.

 

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie