Michniewicz do Bońka: Panie prezesie, melduję wykonanie zadania

Piłka nożna

Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 21 w pięknym stylu zapewniła sobie kwalifikację do przyszłorocznego turnieju Euro U-21 we Włoszech i San Marino. Podopieczni Czesława Michniewicza, mimo porażki 0:1 w pierwszym spotkaniu, potrafili pokonać na wyjeździe swoich rówieśników z Portugalii 3:1 i wygrać rywalizację w dwumeczu. Selekcjoner naszej kadry w wymowny sposób zwrócił się do prezesa PZPN Zbigniewa Bońka.

"Panie prezesie, reprezentacja U-21 melduje wykonanie zadania. Gratulacje dla całej ekipy i podziękowania dla wszystkich, którzy razem z nami nie tracili wiary w sukces. Teraz Italia" – napisał na łamach Twittera Michniewicz.

Oczywiście prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej nie mógł umknąć sukces naszej młodzieżówki. 

Turniej finałowy Euro U-21, którego gospodarzem będą Włochy oraz San Marino, zaplanowany został na 16-30 czerwca przyszłego roku. Oprócz Polski oraz gospodarzy, wystąpią na nim Hiszpania, Francja, Anglia, Serbia, Niemcy, Chorwacja, Dania, Belgia i Rumunia, a także Austria, która pokonała w barażach Grecję. Losowanie grup odbędzie się już w piątek 23 listopada w Bolonii.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze