Nokaut po 24 minutach! Gol Szymańskiego na 3:0 z Portugalią (WIDEO)

Polacy znakomicie zaczęli rewanżowy mecz z Portugalią w Chaves i już po ośmiu minutach prowadzili 2:0. To jednak ich nie zadowoliło. W 24 minucie Sebastian Szymański zdobył trzecią bramkę!

Przebieg tego spotkania był szalony. Najpierw gola strzelił Krystian Bielik, a później kaptalnie zachował się Dawid Kownacki. Po ośmiu minutach Biało-Czerwoni mieli wynik, który gwarantował im awans na młodzieżowe mistrzostwa Europy. Do końca pozostawało jednak mnóstwo czasu, a Portugalczykom wystarczały tylko dwa trafienia.

Polacy skutecznie odpierali ataki faworytów. Portugalczycy stworzyli co najmniej jedną groźną sytuację, ale do siatki nie trafili. Co innego podopieczni Czesława Michniewicza... Kolejny szybki atak zakończył się sensacyjnym golem na 3:0! Bartosz Kapustka idealnie wyłożył piłkę Sebastianowi Szymańskiemu, a ten pokonał Joela Pereierę.

Nokaut po 24 minutach! Kosmiczna skuteczność Polaków...

Gol na 3:0 w załączonym materiale wideo.