Były piłkarz Manchesteru United chce sprzedaży Pogby

Piłka nożna
Były piłkarz Manchesteru United chce sprzedaży Pogby
fot. PAP

Francuski mistrz świata nie może odnaleźć się w taktyce Jose Mourinho. Paul Ince, który reprezentował barwy Manchesteru United w latach 1989-1995, przyznał, że odejście Pogby byłoby korzyścią dla obu stron.

To jedno z łagodniejszych stwierdzeń Ince'a, który nie jest największym fanem zachowania Pogby. Francuz jest pod lupą ekspertów praktycznie od pierwszego dnia po powrocie na Old Trafford i najczęściej nie był oceniany zbyt pozytywnie. Zdarzały mu się przebłyski, ale koniec końców częściej notował bezbarwne występy. Z czasem nawet Jose Mourinho, który często go bronił, stracił do niego cierpliwość. Czy dni Pogby w Manchesterze mogą być policzone?

 

- Nie mogę powiedzieć, że jestem zaskoczony plotkami o styczniowym odejściu. Mówił wcześniej, że jest szczęśliwy w Manchesterze United, ale ja w to nie wierzyłem - przyznał Ince.

 

53-krotny reprezentant Anglii docenia umiejętności piłkarskie Pogby, ale przeszkadzają mu inne cechy.

 

- Klub musi ostrożnie zastanowić się nad tym, czy będą szczęśliwi, pozwalając mu odejść, ale powiedziałbym, że jego zachowanie ułatwi tę decyzję - napisał. - Jest bardzo niekonsekwentny w swoich występach: od klasy światowej do totalnej przeciętności. Zawsze będą pojawiały się plotki o jego transferze. On szuka atencji, chce, by ludzie o nim mówili. Jego osobowość taka jest, świadczy o tym m.in. zdjęcie z Messim - dodał.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze