Gwiazda Chelsea z nowym kontraktem. Najwyższe zarobki w historii!

Piłka nożna
Gwiazda Chelsea z nowym kontraktem. Najwyższe zarobki w historii!
fot. PAP

Jeden z najważniejszych piłkarzy Chelsea, N'Golo Kante podpisał nowy kontrakt, który wiąże go z klubem do 2023 roku. Mistrz świata otrzyma też gigantyczną podwyżkę, która sprawia, że jest najlepiej zarabiającym piłkarzem w historii klubu.

Większość kibiców poproszonych o wskazanie największej gwiazdy Chelsea prawdopodobnie postawiłaby na Edena Hazarda. Belg jest najskuteczniejszym i najbardziej widowiskowym zawodnikiem The Blues, tymczasem najwyższy kontrakt w zespole będzie teraz należał do N'Golo Kante.
 
Francuz stanowi o trzonie zespołu The Blues i od momentu przenosin na Stamford Bridge jest absolutnie kluczowym zawodnikiem w układance Maurizio Sarriego, a wcześniej Antonio Conte. Wielu kibiców mówi o obniżeniu lotów środkowego pomocnika pod wodzą włoskiego menedżera, który preferuje bardziej ofensywny styl gry, tymczasem klub postanowił docenić 27-latka i zaproponował mu wielką podwyżkę i przedłużenie umowy.
 
Na mocy nowego kontraktu, zatrzymującego Kante w Londynie do 2023 roku, ma on zarabiać blisko 300 tysięcy funtów tygodniowo. To oznacza, że będzie najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii klubu.
 
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie