Zenit chce Kurka!? Transferowe zakusy na MVP mistrzostw świata

Siatkówka
Zenit chce Kurka!? Transferowe zakusy na MVP mistrzostw świata
fot. Cyfrasport

Problemy finansowe Stoczni Szczecin odbiły się szerokim echem nie tylko w polskich mediach. Słynny włoski dziennikarz Gian Luca Pasini napisał ostatnio na swym blogu, że jeden z czołowych rosyjskich klubów – Zenit Petersburg jest zainteresowany pozyskaniem Bartosza Kurka!

Po zdobyciu przez reprezentację Polski złotego medalu mistrzostw świata oraz wywalczeniu nagrody dla najlepszego siatkarza (MVP) turnieju, Kurek udanie rozpoczął ligowy sezon w barwach Stoczni Szczecin.  Niestety, klub ze stolicy Pomorza Zachodniego ma problemy finansowe i zalega zawodnikom z wypłatami. Siatkarze grozili nawet strajkiem i rezygnacją z gry w wyjazdowym meczu z GKS Katowice. Okazało się, że zagrają w tym spotkaniu, ale wciąż nie jest jasne, jaka będzie przyszłość naszpikowanego gwiazdami klubu ze Szczecina.

 

Od pewnego czasu mówiło się, że Kurkiem zainteresowany jest klub z Rosji. Pasini sprecyzował na swym blogu, że chodzi o Zenit Petersburg. Wicemistrzowie Rosji szukają zastępcy przyjmującego Oreola Camejo. W ataku drużyny z Petersburga występuje natomiast słynny Niemiec Georg Grozer.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze