Pierwsza bramka Rzeźniczaka w barwach Karabachu Agdam

Jakub Rzeźniczak strzelił gola w meczu Karabach Agdam - Sabah Baku. Jego ekipa niespodziewanie tylko zremisowała 1:1.

Polski obrońca nie wystąpił w kilku ostatnich meczach, ale ma na koncie m.in. komplet 360 minut w fazie grupowej Ligi Europy. W sobotę znalazł się jednak w pierwszym składzie na mecz z czwartym w tabeli Sabahem Baku. Jego drużyna przystępowała jako wicelider azerskiej Premier Ligi.

Zaczęło się niespodziewanie, gdyż w 44. minucie do siatki trafił piłkarz gości Elgun Nabiyev. Chwilę później wyrównał jednak Rzeźniczak, który w idealnym momencie znalazł się na szóstym metrze od bramki rywali i mocnym strzałem wpakował piłkę do siatki. To jego pierwszy gol w barwach azerskiego klubu.

Mecz zakończył się remisem 1:1.

Karabach Agdam - Sabah Baku 1:1 (1:1)

Bramki: Rzeźniczak 45+1 - Nabiyev 44.

Polak jest piłkarzem Karabachu od lipca 2017 roku.