Oficjalnie: Nawałka trenerem Lecha

Piłka nożna

Adam Nawałka podpisał kontrakt z Lechem Poznań. Były selekcjoner reprezentacji Polski związał się z Kolejorzem umową do 30 czerwca 2021 roku. Do nowego sztabu szkoleniowego dołączyło jeszcze pięciu trenerów.

W niedzielę wieczorem na stadionie przy Bułgarskiej doszło do spotkania Zarządu Lecha Poznań i dyrektora sportowego klubu z nowym sztabem szkoleniowym. Na jego czele stanął Adam Nawałka, były selekcjoner reprezentacji Polski.

 

W zespole trenerskim 61-latka znajdą się Bogdan Zając (asystent), Jarosław Tkocz (trener bramkarzy), Remigiusz Rzepka (koordynator sztabu przygotowania motorycznego), Andrzej Kasprzak (trener przygotowania motorycznego), Stanisław Gadziński (trener przygotowania motorycznego), Paweł Frelik (trener mentalny), a także Łukasz Siwecki i Hubert Barański (analitycy).

 

Po podpisaniu kontraktów sztab szkoleniowy czekała sesja zdjęciowa, a trener Adam Nawałka wziął udział w nagraniu, które kilkadziesiąt minut później w słuchawkach swoich telefonów usłyszeli posiadacze karnetów i uczestnicy programu "Lechici".

 

Wszelkie formalności zostały dopełnione na dzień przed rozpoczęciem pracy Nawałki z pierwszą drużyną. W poniedziałek sztab spotka się na stadionie przy Bułgarskiej już o godzinie 7:30. Pierwszy trening odbędzie się przed południem.

 

Około godziny 15:00 rozpocznie się konferencja prasowa z udziałem dyrektora sportowego Tomasza Rząsy i trenera Adama Nawałki. W tym czasie trwać też już będzie druga jednostka treningowa, którą poprowadzą asystenci szkoleniowca Kolejorza.

 

W załączonym materiale wideo fragment Prawdy Futbolu na temat Adama Nawałki w Lechu.

 

psl, lechpoznan.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze