Puncher Extra Time: Narkun analizuje walkę z Khalidovem. Chwila prawdy Wrzoska

Sporty walki
Puncher Extra Time: Narkun analizuje walkę z Khalidovem. Chwila prawdy Wrzoska
fot. polsat Sport

W kolejnej odsłonie magazynu Puncher Extra Time gośćmi Artura Łukaszewskiego i Łukasza Jurkowskiego będą Marcin Wrzosek, Kamil Szymuszowski i Martin Lewandowski. W części programu poświęconej MMA Tomasz Narkun zanalizuje pierwszą walkę z Mamedem Khalidovem. Tematy bokserskie omówią Janusz Pindera i Andrzej Kostyra. Transmisja magazynu Puncher Extra Time na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.

Na początku marca br. na KSW 42 Tomasz Narkun (15-2, 3 KO, 12 SUB) pokonał w łódzkiej Atlas Arenie przez duszenie Mameda Khalidovana (34-5, 13 KO, 17 SUB). Dla polskiego zawodnika pochodzenia czeczeńskiego była to pierwsza porażka od 2010 roku. O rewanżu mówiło się już od jakiegoś czasu. Ostatecznie ustalono, że zawodnicy zmierzą się ponownie podczas grudniowej gali KSW 46 w Gliwicach.

 

Pierwszym gościem magazynu będzie Marcin Wrzosek (13-4, 5 KO, 3 SUB), który na zbliżającej się gali zmierzy się z niepokonanym Salahdine'em Parnasse (12-0, 1 KO, 4 SUB). Były mistrz preferuje styl walki w stójce. Francuski 20-latek wciąż pozostaje niepokonany.

 

Drugi z gości, Kamil Szymuszowski (16-5, 2 KO, 4 SUB) zawalczy z powracającym do kategorii lekkiej Arturem Sowińskim (18-10-2NC, 6 KO, 7 SUB). "Kornik" przegrał ostatnie trzy z czterech pojedynków, ale Szymuszowski też przegrał ostatnią walkę.

 

Transmisja magazynu Puncher Extra Time o 22:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News. 

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie