KSW 46: Tajemnice szatni! Tego nie pokazały kamery (WIDEO)

Sporty walki

Gala KSW 46 przyniosła wiele emocji kibicom zgromadzonym na trybunach i przed telewizorami. Walki w klatce to efekt końcowy ciężkich i długich przygotowań. Zawodnicy chcą dać z siebie wszystko i pokazać się z jak najlepszej strony, a wielkie emocje towarzyszą im już po przyjeździe na miejsce wydarzenia. Zobaczcie, jak ostatnie chwile przed pojedynkami przeżywali bohaterowie gali KSW 46!

Co kraj to obyczaj, co rodzina to zwyczaj. To przysłowie z powodzeniem można przenieść do świata sportów. Każdy zawodnik na swój sposób radzi sobie ze stresem i emocjami towarzyszącymi przed nadchodzącym pojedynkiem. Niektórzy w szatni ze słuchawkami na uszach starają się totalnie wyłączyć, inni wręcz przeciwnie szukają kontaktu z najbliższymi, którzy do ostatnich sekund służą radą i dobrym słowem.

 

Za kulisami KSW 46 widzieliśmy pełne spektrum zachowań zawodników. Tomasz Narkun z uśmiechem na twarzy i entuzjazmem wyczekiwał na starcie z Mamedem Khalidovem. Olsztynianin z kolei za zamkniętymi drzwiami szukał bezwzględnego skupienia. Natomiast równowagę ducha, ciała i umysłu -już tradycyjnie - przy pomocy modlitwy starał się uzyskać Kleber Koike Erbst.

 

Narkuna na krok nie odstępują jego bracia, którzy do ostatnich sekund dbają o odpowiednią motywację Tomasza. Tuż przed wejściem na arenę w Gliwicach otrzymał od jednego z nich, Artura, kilka popularnych "plaskaczy", które finalnie przyniosły wymierny efekt.

 

Zobaczcie, jak ostatnie chwile przed walkami spędzali bohaterowie gali KSW 46!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze