Zawodnicy MMA typują starcie Jędrzejczyk - Shevchenko!

Sporty walki

Już w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się jedno z najważniejszych starć w historii polskiego MMA. W Toronto na gali UFC 231 Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Valentiną Shevchenko w walce o pas kategorii muszej. W rozmowie z Polsatsport.pl zawodnicy znani z polskiej sceny MMA wytypowali wynik hitowego pojedynku.

Zawodnik i ekspert Polsatu Sport Łukasz Jurkowski mocno wierzy w Jędrzejczyk, jednak zdaje sobie sprawę z siły i doświadczenia jej rywalki.

- Może Aśka przygotowała coś, co zaskoczy Valentinę. Nie zapominajmy, że "JJ" przegrała z nią w formule muay thai. Bardzo bym chciał zwycięstwa Polki, żeby pokazała, że to jeszcze nie jest koniec byłej mistrzyni UFC - powiedział "Juras".

Zdanie Jurkowskiego podziela także Artur Sowiński. "Kornik" sądzi, że wbrew temu co mówi większość ekspertow, Polka może rozstrzygnąć tę walkę nie tylko przez decyzję.

- Asia to skończy przed czasem. Wiem, że w formule muay thai nie miała szczęścia z Shevchenko, ale to właśnie "JJ" jest bardziej doświadczoną zawodniczką MMAprzede wszystkim przekrojową. Ma wszystkie atuty, by wygrać przed końcem ostatniej rundy - przekonywał Sowiński.

Wypowiedzi zawodników w załączonym materiale wideo.

Transmisja gali UFC 231 w nocy z soboty na niedzielę od godziny 4:00 w Polsacie Sport! Studio wprowadzające do wydarzenia rozpoczynamy od godziny 3:00.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie