Znamy terminarz PGE Ekstraligi 2019

Żużel
Znamy terminarz PGE Ekstraligi 2019
for. Cyfrasport

Ekstraliga żużlowa ogłosiła terminarz na 2019 rok. Rozgrywki zainauguruje czwarta drużyna poprzedniego sezonu Włókniarz Częstochowa. 5 kwietnia zespół spod Jasnej Góry podejmie Cash Broker Stal Gorzów. W hicie kolejki mistrzowie Polski zmierzą się z brązowymi medalistami BETARD Spartą Wrocław.

 Pełen terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2019:


Runda Zasadnicza:


I runda:

5 kwietnia 2019 (piątek):
Częstochowa – Gorzów Wlkp.
Zielona Góra – Toruń 
7 kwietnia 2019 (niedziela):
Lublin – Grudziądz 
Leszno – Wrocław

II runda:
12 kwietnia 2019 (piątek):

Grudziądz – Częstochowa
Gorzów Wlkp. – Lublin 
14 kwietnia 2019 (niedziela):
Wrocław – Zielona Góra 
Toruń – Leszno 

III runda:
26 kwietnia 2019 (piątek):

Częstochowa - Lublin
Zielona Góra - Grudziądz:
28 kwietnia 2019 (niedziela)
Leszno - Gorzów
Wrocław - Toruń

IV runda:
3 maja 2019 (piątek):

Lublin - Leszno
Grudziądz - Wrocław
5 maja 2019 (niedziela):
Toruń - Częstochowa
Gorzów - Zielona Góra

V runda: 
10 maja 2019 (piątek):

Wrocław - Gorzów
Zielona Góra - Lublin
12 maja 2019 (niedziela):
Grudziądz - Toruń
Częstochowa - Leszno

VI runda:
24 maja 2019 (piątek):

Lublin - Toruń
Gorzów - Grudziądz
26 maja 2019 (niedziela):
Leszno - Zielona Góra
Częstochowa - Wrocław

VII runda:
31 maja 2019 (piątek):

Wrocław - Lublin
Toruń - Gorzów
2 czerwca 2019 (niedziela):
Zielona Góra - Częstochowa
Grudziądz - Leszno

VIII runda:
7 czerwca 2019 (piątek):

Lublin - Wrocław
Leszno - Grudziądz
9 czerwca 2019 (niedziela):
Częstochowa - Zielona Góra
Gorzów - Toruń

IX runda:
21 czerwca 2019 (piątek):

Wrocław - Częstochowa
Toruń - Lublin
23 czerwca 2019 (niedziela):
Grudziądz - Gorzów
Zielona Góra - Leszno

X runda:
28 czerwca 2019 (piątek):

Toruń - Grudziądz
Lublin - Zielona Góra
30 czerwca 2019 (niedziela):
Leszno - Częstochowa
Gorzów - Wrocław

XI runda:
26 lipca 2019 (piątek):

Wrocław - Grudziądz
Leszno - Lublin
28 lipca 2019 (niedziela):
Częstochowa - Toruń
Zielona Góra - Gorzów

XII runda:
2 sierpnia 2019 (piątek):

Lublin - Częstochowa
Grudziądz - Zielona Góra
4 sierpnia 2019 (niedziela):
Toruń - Wrocław
Gorzów - Leszno

XIII runda:
9 sierpnia 2019 (piątek):

Leszno - Toruń
Częstochowa - Grudziądz
11 sierpnia 2019 (niedziela):
Lublin - Gorzów
Zielona Góra - Wrocław

XIV runda:
23 sierpnia 2019 (piątek):

Grudziądz - Lublin
Gorzów - Częstochowa
25 sierpnia 2019 (niedziela):
Wrocław - Leszno
Toruń - Zielona Góra

Runda Finałowa:

I runda finałowa - półfinały:
1 września 2019 (niedziela):

IV MSC. - I MSC.
III MSC. - II MSC.

II runda finałowa - półfinały (rewanże):
8 września 2019 (niedziela):

I MSC. - IV MSC.
II MSC. - III MSC.

III runda finałowa - finały:
15 września 2019 (niedziela):

Mecz o złoty medal
Mecz o brązowy medal

IV runda finałowa - finały (rewanże):
22 września 2019 (niedziela):

Mecz o brązowy medal
Mecz o złoty medal

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze