Kurek zapełnił Torwar! Brak biletów na mecz ONICO – Indykpol AZS

Siatkówka
Kurek zapełnił Torwar! Brak biletów na mecz ONICO – Indykpol AZS
fot. PAP

Mecz ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn to jedno z najważniejszych wydarzeń 11. kolejki PlusLigi. W tym spotkaniu w barwach ekipy gospodarzy ma zadebiutować Bartosz Kurek. Klub poinformował, że bilety na to starcie zostały już wyprzedane. Mecz z trybun hali COS Torwar obejrzy komplet, czyli około 4800 kibiców.

W środowym spotkaniu w składzie ONICO Warszawa znajdzie się dwóch nowych zawodników. W czwartek szeregi stołecznych zasilił MVP tegorocznych mistrzostw świata Bartosz Kurek, do którego w niedzielę dołączył bułgarski przyjmujący Nikołaj Penczew.

 

– Bardzo mi zależało na podtrzymaniu poziomu sportowego, nie chciałem "pakować się" w ryzykowne sytuacje i miejsca mi nieznane - to miało decydujące znaczenie przy wyborze oferty ONICO. Poza tym znam zawodników, znam trenera, a prezes, który przy negocjacjach przede wszystkim dbał o dobro klubu, prywatnie jest moim byłym kolegą z boiska. To wszystko sprawiło, że propozycja ONICO była dla mnie najbardziej komfortowa i cieszę się, że już niedługo dołączę do drużyny – powiedział Kurek.

 

Spotkanie z olsztynianami to ostatnie domowe starcie ONICO Warszawa w tym roku. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia na kibiców zebranych w hali COS Torwar będą czekały świąteczne atrakcje.

 

Mecz ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn zostanie rozegrany w środę 12 grudnia o godzinie 20.30. Kibice, którzy nie zdążyli kupić biletów na tę konfrontację, będą mogli śledzić transmisję meczu w Polsacie Sport Extra.

RM, Polsat Sport, onicowarszawa.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie