PlusLiga: ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
PlusLiga: ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo
fot. Cyfrasport

W spotkaniu 11. kolejki PlusLigi siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się na Torwarze z Indykpolem AZS Olsztyn. Mecz wzbudził spore zainteresowanie z powodu debiutu nowych zawodników stołecznej ekipy, pozyskanych ze Stoczni Szczecin Bartosza Kurka i Nikołaja Penczewa. Relacja na żywo z meczu ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl od godziny 20.30.

Podopieczni Stephane Antigi rozegrali w tym sezonie jedenaście spotkań, w których odnieśli siedem zwycięstw i zajmują trzecie miejsce w tabeli. W poprzedniej kolejce wygrali 3:1 na wyjeździe z Treflem Gdańsk. Teraz, po pozyskaniu Kurka i Penczewa powinni być jeszcze mocniejsi.

 

Siatkarze Indykpolu AZS będą mieli okazję do rehabilitacji za porażkę 2:3 przed własną publicznością z Cuprum Lubin. Olsztynianie wygrali pierwszą partię 25:11, by w drugiej przegrać... 10:25.

 

– Gdy mamy dwa dni przygotowania do kolejnego meczu, trenujemy tylko ustawienia pod konkretnego rywala. W każdym treningu, każdy z nas może się nauczyć również nowych rzeczy. Takie transfery jak przyjście Bartosza Kurka do zespołu mogą robić wrażenie, ale my skupiamy się tylko na sobie. Jedziemy do Warszawy, aby wygrać spotkanie! – powiedział przyjmujący Indykpolu AZS  Jakub Urbanowicz.

 

Relacja na żywo z meczu ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl od godziny 20.30.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze