Kubiak o Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu: Trzymam kciuki za Kurka!

Siatkówka

5 stycznia odbędzie się Gala Mistrzów Sportu, na której ogłoszony zostanie zwycięzca 84. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Roku. Nominowani zostali w nim dwaj reprezentanci Polski w siatkówce Michał Kubiak i Bartosz Kurek. Co o nominacji uważa kapitan Biało-Czerwonych? Opowiedział o tym w kolejnym odcinku cyklu Prawda Siatki!

Reprezentacja Polski siatkarzy po raz drugi z rzędu zdobyła złoty medal mistrzostw świata. Nic więc dziwnego, że dwaj z siatkarzy znaleźli się w gronie nominowanych do tytułu Najlepszego Sportowca Roku 2018 Przeglądu Sportowego.

 

- Jestem zaszczycony, że mogę być w takim gronie. Bycie nominowanym w takim plebiscycie to coś wspaniałego. Nie chcę, żeby moją głowę zawracało to, czy zostanę sportowcem roku czy nie. Robię swoją robotę. Kto by nie wygrał, to nie będzie to zły wybór. Wielu polskich sportowców w różnych dyscyplinach odnosiło wielkie sukcesy. Jest mnóstwo ludzi, którym należy się tytuł. - powiedział Kubiak w rozmowie z Jerzym Mielewskim i Marcinem Lepą w cyklu Prawda Siatki.

 

Kapitan reprezentacji Polski przyznał, że jego faworytem jest kolega z drużyny narodowej. - Osobiście kibicuję Bartkowi Kurkowi. Jak już zdobył wszystkie nagrody w tym roku, to niech zdobędzie jeszcze tą - powiedział Kubiak.

 

Przyjmujący zaskoczył naszych dziennikarzy niecodzienną prośbą. - Jeśli będę zaszczycony walczyć o podium i przemawiać, to chciałbym, żebyś w moim imieniu podszedł i odebrał nagrodę - powiedział do Mielewskiego. Czy jego prośba zostanie spełniona?

 

Dowiemy się 5 stycznia podczas Gali Mistrzów Sportu, która będzie transmitowana w Polsacie Sport.

 

Fragment Prawdy Siatki w załączonym materiale wideo. Cały odcinek do obejrzenia TUTAJ.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze