PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W ostatniej kolejce pierwszej rundy fazy zasadniczej lider rozgrywek PlusLigi, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z GKS-em Katowice. Zespół ze Śląska w poprzedniej serii gier bez straty seta ograł Skrę Bełchatów, jednak o punkty na terenie sobotniego rywala będzie niezwykle trudno. Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice w Polsacie Sport.

ZAKSA jest w tym sezonie w lidze bezbłędna. W dwunastu meczach zaliczyła 12 zwycięstw i z 11 punktową przewagą nad drugim ONICO Warszawa pewnie prowadzi w rozgrywkach PlusLigi. W sumie biorąc pod uwagę wszystkie fronty, kędzierzynianie przegrali ostatnio w majowym Final Four Ligi Mistrzów.

GKS za sobą ma już fatalny okres, który trwał przez listopad i początek grudnia. Wtedy katowiczanie w sześciu meczach potrafili wygrać zaledwie raz. Obecnie, po wygranych z MKS-em Będzin oraz Skrą Bełchatów zajmują dziewiątą lokatę w tabeli. Do pierwszej szóstki tracąc trzy punkty.

Oczywiście ZAKSA jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Siatkarze z Kędzierzyna-Koźla muszą jednak pamiętać, że w ostatnim starciu obu ekip, które miało miejsce w marcu GKS również skazywany był na pożarcie, a potrafił pokonać faworyzowaną ekipę kędzierzynianie 3:1. Czy tym razem katowiczanie również sprawią niespodziankę?

Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice od godziny 17.30 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie