Norweski piłkarz odnalazł swojego wielkiego fana i złożył mu propozycję

Piłka nożna
Norweski piłkarz odnalazł swojego wielkiego fana i złożył mu propozycję
fot. PAP

Reprezentant Norwegii Alexander Sorloth nie zagrał w tym sezonie więcej niż pół godziny w pojedynczym meczu Premier League. Mimo to ma kibica, który ślepo w niego wierzy i stawia na niego w menedżerze Fantasy Premier League. Sorloth odnalazł kibica i złożył mu propozycję.

Sezon zaczął się dla norweskiego napastnika Crystal Palace obiecująco, bo w siedmiu z ośmiu meczów z rzędu w PL wchodził na boisko z ławki. Bolało co innego - brak goli, bowiem piłka nie chciała wpadać do siatki. Norweg zaczął dostawać coraz mniej szans na otwarcie swojego licznika bramkowego. I tak do 18 grudnia 2018 roku udało mu się trafić do siatki tylko raz - w meczu EFL Cup ze Swansea.

 

Tym samym Sorloth nie zapewnia prawie żadnych punktów "menedżerom" stawiającym na niego w popularnej grze Fantasy Premier League. Mimo tego cały czas mógł liczyć na to, że Jonas Antonsen nie wyrzuci go ze swojej jedenastki, w której Sorloth był do tego kapitanem (punkty zdobyte przez Sorlotha liczą się Antonsenowi podwójnie). Piłkarz Crystal Palace dowiedział się o chłopaku niedawno i zdecydował się wysłać do niego list.

 

"Czuję wielką dumę i radość z faktu, że do Ciebie piszę. Zostałem poinformowany przez dobre źródła, że jestem kapitanem w Twojej drużynie (...) Wiem, że nie strzelam goli i nie zaliczam asyst, nie daję wiele punktów. Dlatego to wielki zaszczyt, że ludzie wciąż we mnie wierzą."

 

Sorloth wyraził też nadzieję, że wierny fan pojawi się w Londynie na którymś meczu "Orłów". "Porozmawiam z Hodgsonem (menedżerem Crystal Palace - przyp. red.) i dopilnuję, żebym mógł biegać przy linii podczas rozgrzewki, żebyś mógł zobaczyć mnie w akcji z bliska. (...) Niestety nie mogę załatwić darmowych biletów. Tylko najlepsi je dostają. Ale porozmawiam z osobą z "Popcorn cornera" i ona da Ci 15-procentowy rabat na popcorn." - napisał Sorloth.

 

Jaki będzie dalszy ciąg tej zabawnej historii?

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie