UFC: Błachowicz w walce wieczoru z trudnym rywalem!

Sporty walki
UFC: Błachowicz w walce wieczoru z trudnym rywalem!
fot. Polsat Sport

Potwierdziły się przypuszczenia o potencjalnym zestawieniu Jana Błachowicza w UFC! Polaka czeka walka z nowym graczem w kategorii półciężkiej, a więc Brazylijczykiem Thiago Santosem. Wojownicy zmierzą się 23 lutego w Pradze w walce wieczoru!

Santos (20-6, 14 KO, 1 SUB) w przeszłości walczył w kategorii półśredniej, a następnie w średniej. Obecnie jest zawodnikiem półciężkiej, do której "wjechał z buta": ostatnio popisał się efektownym nokautem na Jimim Manuwie (17-5, 15 KO, 1 SUB).
 
Błachowicz mierzył się z Brytyjczykiem już dwukrotnie i to właśnie triumf w drugiej walce spowodował duży sportowy awans Polaka w rankingach UFC. Organizacja ogłosiła w piątek bezpośredni pojedynek Błachowicza z reprezentantem Kraju Kawy: 23 lutego na gali UFC Fight Night w Pradze dojdzie do starcia czwartego z siódmym zawodnikiem tej dywizji. Będzie to main event!
 
 
Dużo będzie w niej zależeć od rozstrzygnięcia hitowego starcia Jona Jonesa (22-1-1 NC, 9 KO, 6 SUB) z Alexandrem Gustafssonem (18-4, 11 KO, 3 SUB). To starcie już 29 grudnia podczas UFC 232.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie