MB Boxing Night: Wszystkie karty punktowe

Sporty walki
Karty punktowe z gali MB Boxing Night: Wojna Domowa
Galeria zdjęć (5)

Gala MB Boxing Night: "Wojna Domowa" przyniosła wiele emocji, ale także sporo kontrowersji. Aż pięć z sześciu pojedynków zakończyło się po gongu kończącym ostatnią rundę. Sędziowie mieli naprawdę ręce pełne roboty. Jak punktowali poszczególne rundy w każdej z walk? Sprawdźcie karty sędziowskie z gali MB Boxing Night!

Sześć pojedynków w karcie walk i aż pięć decyzji sędziowskich. Nie brakowało kontrowersyjnych rozstrzygnięć, które pobudziły dyskusje wśród kibiców pięściarstwa w naszym kraju. Już po pierwszej walce z sędziami nie zgodził się przegrany Rafał Grabowski (4-1, 1 KO).

 

- Nie rozumiem takich decyzji. Nie wiem, kiedy oni punktują. Czasami dają wygraną pięściarzowi, który bije po łokciach. Aż odechciewa się bić - mówił pięściarz z Pionek po walce z Kamilem Młodzińskim (11-2-4, 6 KO).

 

Zdecydowanie najwięcej mówiło się o kartach punktowych po walce Adama Balskiego (13-0, 8 KO) z Serhijem Radchenko (7-3, 2 KO). Przez znaczną część ostatniej rundy Polak półprzytomny przyjmował ogromną liczbę uderzeń, ale sędzia Leszek Jankowiak nie przerwał pojedynku. Ostatecznie decyzją sędziów - Arkadiusza Małka, Mirosława Brózio oraz Przemysława Moszumańskiego, lepszy okazał się podopieczny Gusa Currena.

 

Sprawdźcie w galerii karty sędziowskie z gali MB Boxing Night!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze