Fantastyczny mecz Bednorza w Serie A1! Kolejny tytuł MVP Polaka

Siatkówka
Fantastyczny mecz Bednorza w Serie A1! Kolejny tytuł MVP Polaka
fot. CyfraSport

Bartosz Bednorz błyszczy na parkietach ligi włoskiej! Polski przyjmujący otrzymał w środę kolejną statuetkę MVP spotkania - tym razem z Sorą, wygranym przez jego Azimut Modena 3:2 (30:28, 25:19, 23:25, 24:26, 15:11). Bednorz zdobył aż 26 punktów i był najlepszy na boisku.

W drugi dzień Świąt Azimut Modena czekał niezwykle trudny wyjazd, jednak zakończony happy endem. Ogromny udział miał w nim Bartosz Bednorz, ogłoszony MVP spotkania z Globo Banca Sora. Polski przyjmujący zdobył aż 26 punktów, a więc najwięcej w swoim zespole przed Tine Urnautem (19) i Giulio Pinalim (16).
 
 
- To wspaniałe uczucie, zostać nagrodzonym w takim zespole, w takiej lidze, dwa razy z rzędu, ale to także ogromna zasługa chłopaków, bez nich byłoby to niemożliwe. To oni mnie napędzają i dają mi siłę, razem idziemy po kolejne zwycięstwa - powiedział Adrianowi Brzozowskiemu bohater spotkania.
 

 

23-latek został wyróżniony także trzy dni wcześniej, w wygranym przez Modenę spotkaniu z Veroną (3:1). Jego zespół plasuje się na czwartym miejscu w tabeli Serie A1, ze stratą sześciu punktów do liderującej Sir Safety Perugii.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie