KSW: Soldić, Janikowski i Jun, czyli najlepsze nokauty 2018 roku! (WIDEO)

Sporty walki

W 2018 roku obejrzeliśmy 5 gal KSW, na których doszło do 44 pojedynków. Aż 27 z nich zakończonych zostało przed czasem, a znaczna część kończyła się efektownym nokautem. Postanowiliśmy wyróżnić najlepsze z nich, a w zestawieniu nie zabrakło między innymi Michała Materli, Roberto Soldicia, Erko Juna czy Damiana Janikowskiego. Zapraszamy do głosowania na najlepszy z nich!

Organizacja ruszyła "z buta" już w marcu silnie obsadzoną galą KSW 42 w Łodzi. Wydarzeniem wieczoru był hitowy pojedynek Tomasza Narkuna z Mamedem Khalidovem, jednak widzowie na długo zapamiętają także mordercze kopnięcie Scotta Askhama, które odebrało tlen Michałowi Materli.
 
Na gali KSW 43 nowym mistrzem wagi półśredniej został Dricus Du Plessis, który znokautował Roberto Soldicia. Tego samego wieczoru kolejne efektowne zwycięstwo w pierwszych sekundach do swojego rekordu dopisał Damian Janikowski, wschodząca gwiazda organizacji.
 
Radość wojownika z Republiki Południowej Afryki nie trwała zbyt długo, bowiem już kilka miesięcy później ten sam Soldić odebrał mu pas odpłacając się pięknym za nadobne w rewanżu.
 
Po drodze były jednak także efektowne nokauty Erko Juna, Sebastiana Przybysza i Wagnera Prado. Rok miała zakończyć świetnie zapowiadająca się gala KSW 46, na której ponownie z najlepszej strony zaprezentował się Soldić. Chorwacki czempion posłał na deski Viniciusa Bohrera.
 
Cichym bohaterem tego roku został Krystian Kaszubowski, który szybko rozprawił się z Michałem Michalskim i pozostaje niepokonany.
 
Który nokaut podobał się Wam najbardziej?
 

1. SCOTT ASKHAM vs Michał Materla (KSW 42)
2. DRICUS DU PLESSIS vs Roberto Soldic (KSW 43)
3. DAMIAN JANIKOWSKI vs Yannick Bahati (KSW 43)
4. SEBASTIAN PRZYBYSZ vs Dawid Gralka (KSW 44)
5. ERKO JUN vs Tomasz Oświeciński (KSW 44)
6. SCOTT ASKHAM vs Marcin Wójcik (KSW 45)
7. WAGNER PRADO vs Łukasz Parobiec (KSW 45)
8. ROBERTO SOLDIC vs Dricus Du Plessis (KSW 45)
9. MICHAŁ MATERLA vs Damian Janikowski (KSW 45)
10. KRYSTIAN KASZUBOWSKI vs Michał Michalski (KSW 46)
11. ROBERTO SOLDIC vs Vinicius Bohrer (KSW 46)

 
Najlepsze nokauty KSW w 2018 roku w załączonym materiale wideo.
Hubert Chmielewski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie