Nowy prezes Wisły: Chciałbym pomóc, ale nie czuję się na siłach

Piłka nożna
Nowy prezes Wisły: Chciałbym pomóc, ale nie czuję się na siłach
fot. CyfraSport

Według informacji "Dziennika Polskiego" Tadeusz Czerwiński nie przyjął funkcji Prezesa Zarządu Wisły Kraków SA. - Nie czuję się na siłach, skacze ciśnienie - stwierdził Czerwiński.

W środowy wieczór Wisła Kraków wydała komunikat w sprawie unieważnienia umowy z zagranicznymi inwestorami, zgodnie z którym klub wrócił w ręce Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków. Nowym prezesem miał zostać Tadeusz Czerwiński, który z TS Wisła Kraków jest związany już od lat 70-tych. "Dziennik Polski" donosi jednak, że Czerwiński ostatecznie funkcji nie przyjął.

 

- Chciałbym pomóc mojej ukochanej Wisełce. Niestety, wyszedłem niedawno ze szpitala. Nie czuję się na siłach, skacze ciśnienie. To jedyna przeszkoda - wyjaśnił sam zainteresowany na łamach "Dziennika Polskiego.

 

Sytuacja Wisły, która zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli, jest bardzo trudna. Klub zadłużony jest na około 30 milionów złotych, a Towarzystwo Sportowe nie dysponuje środkami, aby spłacić długi, zwłaszcza te najpilniejsze wobec piłkarzy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 

Na piątek 4 stycznia zaplanowana jest konferencja TS Wisła. O miejscu i godzinie spotkania dla mediów, Towarzystwo ma poinformować w osobnym komunikacie.

psl, Dziennik Polski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze