Olimpiady Specjalne z nagrodą "Serce dla Sportu"

Inne

Stowarzyszenie "Olimpiady Specjalne" zostały nagrodzone Czempionem w kategorii "Serce dla Sportu". Statuetkę w imieniu organizacji odebrały z rąk Michała Pola prezes Anna Lewandowska i Halina Andrzejak.

To wielkie wyróżnienie dla stowarzyszenia, które zajmuje się organizacją zajęć sportowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Nagrodę dla "Olimpiad Specjalnych Polska" doceniła Anna Lewandowska, prezes fundacji, prywatnie żona Roberta Lewandowskiego - kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej.

 

– To ogromny zaszczyt, że mogę odbierać tę nagrodę dla wspaniałych zawodników, którzy walczą każdego dnia - zarówno w życiu codziennym, jak i w sporcie. Dziękujemy, że nas dostrzegliście, dla nas to wielki dzień - podziękowała Lewandowska.

 

Swojego wzruszenia nie kryła również Halina Andrzejak - Dziękuję za docenienie nas w sportach i za działalność codzienną. Grajmy razem - powiedziała była zawodniczka, odbierając statuetkę w kategorii "Serce dla Sportu".

 

Lewandowska pojawiła się na scenie później jeszcze raz. Odebrała Czempiona w imieniu swojego męża. Napastnik Biało-Czerwonych i Bayernu Monachium zajął dziewiąte miejsce w 84. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Roku.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie