Kolejny zawodnik planuje odejść z Wisły Kraków

Piłka nożna
Kolejny zawodnik planuje odejść z Wisły Kraków
fot. Cyfrasport

Kontrakt z Wisłą Kraków rozwiązali już Zoran Arsenić oraz Dawid Kort. W ich ślady może niebawem pójść... Patryk Małecki, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Spartaku Trnawa.

Doświadczony pomocnik do końca sezonu jest wypożyczony do mistrza Słowacji. Jednak po powrocie do Wisły nadal będzie obowiązywał jego kontrakt. Jednak sam Małecki wyznał, że w każdej chwili może zostać wolnym zawodnikiem.

 

- Rozmawiałem z panem prezesem (Rafałem Wisłockim - przyp. red.) i poinformowałem go, że już od ponad dwóch miesięcy mam prawo rozwiązać umowę z winy klubu - przyznał Małecki w rozmowie z portalem krakow.naszemiasto.pl. 8-krotny reprezentant Polski zaznaczył jednocześnie, że został poproszony z cierpliwość. - Po rozmowie z panem Wisłockim też jeszcze poczekam na rozwój wydarzeń, choć nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja - mówił 30-latek.

 

Klub, w którym obecnie występuje Małecki, także zmaga się z problemami finansowymi. Kilku piłkarzy zdecydowało się opuścić ekipę z Trnawy (m.in. Andrej Kadlec trafił do Jagiellonii Białystok). - Nie wiem, jak to się wszystko zakończy. Sytuacja w Spartaku rzeczywiście nie jest ciekawa. Zawodnicy odchodzą. W Wiśle też jest wciąż wielka niewiadoma - stwierdził wychowanek Wigier Suwałki.

 

Małecki w barwach słowackiej drużyny wystąpił w 14 meczach, w których strzelił jednego gola oraz zanotował cztery asysty.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze