Menadżer Anastasiego: Jest za wcześnie, by mówić o transferze

Siatkówka
Menadżer Anastasiego: Jest za wcześnie, by mówić o transferze
fot. Cyfrasport

Włoski dziennikarz Gian Luca Passini podał do mediów informację o rzekomym porozumieniu Andrei Anastasiego z ONICO Warszawa. - Jest 8 stycznia. To zbyt wcześnie, by mówić o jakimkolwiek transferze - powiedział menadżer Włocha Jakub Malke w rozmowie z Polsatsport.pl.

Według włoskiego dziennikarza Anastasi od nowego sezonu ma zostać szkoleniowcem rewelacji tego sezonu, czyli ONICO Warszawa.

 

- Andrea Anastasi miał do tej pory kilka lukratywnych ofert, również z Włoch, ale nie skorzystał z żadnej z nich. W trakcie trwania sezonu o takich rzeczach się nie mówi - skomentował Malke.

 

Anastasi powiedział, że nie będzie łączył pracy selekcjonera z pracą w klubie. Wiemy jednak, że w grudniu rozstał się z reprezentacją Belgii z powodów osobistych.

 

- Jest 8 stycznia. To zbyt wcześnie, żeby mówić o jakimkolwiek transferze - uciął spekulacje menadżer.

 

59-letni Włoch jest doskonale znany polskim kibicom. W latach 2011-2013 był selekcjonerem Biało-Czerwonych. Po zakończeniu współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej został trenerem Trefla Gdańsk, z którym zdobył srebro i brąz PlusLigi, dwa Puchary i Superpuchar Polski.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze