Błaszczykowski trenował z Wisłą Kraków (ZDJĘCIA)

Piłka nożna
Błaszczykowski trenował z Wisłą
Galeria zdjęć (5)

Piłkarze Wisły Kraków odbyli pierwszy trening po przerwie świąteczno-noworocznej. Zawodnicy spotkali się w ośrodku treningowym w Myślenicach. W treningu wziął udział Jakub Błaszczykowski, który niedawno rozwiązał kontrakt z VfL Wolfsburg.

Piłkarze "Białej Gwiazdy" wrócili do treningów w okrojonym składzie. Zabrakło między innymi Dawida Korta, który rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Co prawda pojawił się w ośrodku, jednak tylko w celu zabrania swoich rzeczy z szatni.

Oficjalnie 33-letni reprezentant Polski tylko trenuje z zespołem Macieja Stolarczyka. Informację potwierdził sam szkoleniowiec.

 

Po treningu Błaszczykowski chętnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć z kibicami. Stronił jednak od rozmów z mediami. Kibice kilkukrotnie skandowali jego nazwisko. Wiele wskazuje na to, że jeśli klub przetrwa ciężki okres, były piłkarz VfL Wolfsburg zostanie przy Reymonta na dłużej.

 

"Biała Gwiazda" przeżywa ogromne kłopoty organizacyjne. Piłkarze od dawna nie otrzymują wypłat, a w związku z nieudaną próbą sprzedaży funduszom Alelega i Noble Capital Partners, Komisja ds. Licencji Klubowych zawiesiła 3 stycznia prawo do gry w Lotto Ekstraklasie.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze