Boguski miał ofertę z Zagłębia Sosnowiec

Piłka nożna

Rafał Boguski cały czas cierpliwie czeka na rozwój sytuacji w Wiśle Kraków. W środę okazało się, że miał ofertę z Zagłębia Sosnowiec, jednak temat jest już nieaktualny.

- Była mowa o Zagłębiu Sosnowiec. Temat upadł i na razie nic konkretnego nie ma – powiedział Boguski po pierwszym treningu Wisła Kraków w tym roku.

 

Nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy klubu, który boryka się z poważnymi problemami organizacyjnymi i finansowymi. Jak radzą sobie w tej sytuacji piłkarze? - To indywidualna sprawa każdego zawodnika. Każdy będzie odpowiadał za siebie. Kilku chłopaków ma propozycje z innych klubów.  Jest jeszcze kilka dni, czekamy... - stwierdził 34-latek.

 

W środę na treningu pojawił się Jakub Błaszczykowski, który jest gotowy grać w Wiśle Kraków, o ile klub przetrwa ten trudny okres. - Mówiło się o tym od dłuższego czasu. Wiedziałem, że ten dzień nadejdzie. Zaczęliśmy przygotowania, jest z nami Kuba i bardzo dobrze - ucieszył się Boguski.

 

Piłkarze Wisły Kraków od dawna nie otrzymują wypłat. W związku z nieudaną próbą sprzedaży funduszom Alelega i Noble Capital Partners, Komisja ds. Licencji Klubowych zawiesiła 3 stycznia prawo do gry w Lotto Ekstraklasie.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie