Fury prowokuje Wildera. "Nie bój się i stań ze mną do walki!"

Sporty walki
Fury prowokuje Wildera. "Nie bój się i stań ze mną do walki!"
fot. PAP

Pierwszy pojedynek Tysona Furyego z Deontayem Wilderem zakończył się remisem. Po dwunastu rundach zaciętego starcia sędziom nie udało się wyłonić zwycięzcy. Władze federacji WBC niemal natychmiast zaakceptowały pomysł rewanżu nadając mu status obowiązkowego. W jednym z najnowszych wywiadów "Król Cyganów" ostro prowokuje Wildera, dając znać, że jest gotowy do rewanżu.

W rozmowie z "BT Sport" Fury zapewnił, że ciężko trenuje i jest w wysokiej formie.

 

"Jestem w treningu i czuję się dobrze. Ćwiczyłem w okresie świątecznym i mogę walczyć tak szybko jak to możliwe" - stwierdził 30 latek.

 

W 2018 roku Fury przeszedł niesamowitą metamorfozę i powrócił do boksu na najwyższym poziomie. Niepokonany czempion zgubił ponad 50 kilogramów!

 

Natychmiastowy i bezpośredni rewanż Wilder - Fury to marzenie wielu kibiców i organizatorów, ale nie brakuje też głosów, że w pierwszej kolejności, któryś z pary bokserów powinien zmierzyć się z Anthonym Joshu’ą, który jest posiadaczem pasów IBF, WBO i WBA.

 

W ostatnim fragmencie wypowiedzi Fury wyzwał wprost Amerykanina na pojedynek. "Nie bój się i stań ze mną do walki!" - skwitował z uśmiechem urodzony w Wythenshawe pięściarz.

 

 

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie