Mielewski o "Siatkarskich Plusach": To będzie szalona noc

Siatkówka

Już w sobotę odbędzie się Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki - Siatkarskie Plusy. Szykuje się piękny wieczór i szalona noc - zapewnia dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski, który również poprowadzi to wydarzenie w towarzystwie Małgorzaty Glinki i Łukasza Kadziewicza.

12 stycznia w największym studio Polsatu odbędzie się wielkie święto polskiej siatkówki - Gala "Siatkarskie Plusy". Pojawią się na niej najlepsi siatkarze, nie tylko obecni, ale także gwiazdy minionych lat. - To będzie piękna podróż przez historię polskiej siatkówki - powiedział Jerzy Mielewski.

Z okazji 90-lecia dyscypliny przypomnimy sobie największe sukcesy na przestrzeni lat - zarówno Polaków, jak i Polek. Obecny będzie Benedykt Krysik, legendarny trener, który zdobył z zawodniczkami brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Meksyku (1968). Powspominamy także sukcesy kadry Huberta Wagnera, szczególnie w latach 70.

Na Gali pojawią się przedstawiciele najwyższych władz państwowych. Uhonorowani mają być Piotr Gruszka i Magdalena Śliwa, których połączenie Mielewski nazywa " słodkim babcinym kompotem".

Po części oficjalnej odbędzie się bal, a jak przekonuje prezenter Polsat Sport, polscy siatkarze potrafią się bawić. O dobrą oprawę muzyczną zadbają czołowi polscy artyści.

- Świetni artyści dodadzą atrakcyjności całemu wydarzeniu. Pojawi się Ewa Farna, chór Sound'n'Grace, Filip Lato, Igor Herbut z LemON, Ewelina Lisowska oraz Sylwia Grzeszczak - zakończył.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze