Piątek błyszczy na treningu! Kapitalna przewrotka Polaka (WIDEO)

Piłka nożna
Piątek błyszczy na treningu! Kapitalna przewrotka Polaka (WIDEO)
fot. PAP

Krzysztof Piątek jest bez wątpienia jednym z odkryć tego sezonu Serie A. Polak zachwyca jednak nie tylko w ligowych zmaganiach, ale też ciężko pracuje na treningu. Na jednym z nich popisał się piękną przewrotką. Wideo swojego zagrania opublikował na Instagramie.

Od początku sezonu Piątek zadziwia ligę włoską. Strzelał jak na zawołanie w pierwszych kolejkach bijąc przy okazji kilka rekordów. Z czasem zaczął gonić go Cristiano Ronaldo. W batalii o koronę króla strzelców Serie A prowadzi Portugalczyk z 14 golami. Polak ma o jedno trafienie mniej.


Trzeba jednak zauważyć, że CR7 cztery ze swoich bramek zdobył po rzutach karnych, Piątek tylko dwie. Reprezentant Polski ma na dodatek najwięcej goli w rozgrywkach Pucharu Włoch. To głównie zasługa czterech trafień w meczu z US Lecce. Zdaniem mediów Polak znalazł się na liście życzeń wielu europejskich marek m.in. Realu Madryt czy też Milanu.

Jak widać, Piątek daje z siebie wszystko nie tylko w meczach, ale i na treningach. Podczas zgrupowania Genoi w Hiszpanii Polak popisał się kapitalną przewrotką, którą pokonał bramkarza na gierce wewnętrznej. Czekać tylko, jak takimi strzałami popisywał się będzie w Serie A.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie