Reprezentacja Polski siatkarek pod wodzą Jacka Nawrockiego pokazała w zeszłym sezonie, że potrafi walczyć i wygrywać z najlepszymi. Swoją kampanię w siatkarskiej Lidze Narodów 2019 biało-czerwone rozpoczną turniejem w Polsce. Od 21 do 23 maja kibiców w Opolu czeka żeńska siatkówka w najlepszym wydaniu, z udziałem naszych Pań oraz reprezentacji Włoch, Tajlandii i Niemiec.

 

Biało-czerwoni mistrzowie świata także rozpoczną interkontynentalną rundę siatkarskiej Ligi Narodów na ojczystej ziemi. Ich zmagania ze światową elitą w 2019 zainauguruje turniej w Katowicach (31 maja – 2 czerwca), a przeciwnikami będą narodowe drużyny Stanów Zjednoczonych, Brazylii i Australii. Najlepsi kibice na świecie i całe podium Mistrzostw Świata 2018 w jednym turnieju VNL w Polsce to dla gwarancja widowiska doskonałego.

 

W poniedziałek 28 stycznia o godzinie 10.00 start sprzedaży biletów na mecze Ligi Narodów. Szczegóły już wkrótce stronie ebilet.pl.

 

2019 to również rok siatkarskich mistrzostw Europy, a w żeńskim EuroVolleyu Polska występuje w roli gospodarza. Od 23 sierpnia do 4 września w Łodzi rozegrana zostanie faza grupowa oraz 1/8 i 1/4 finału ME. Po raz pierwszy w historii o tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu powalczą aż 24 drużyny: Azerbejdżanu, Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Estonii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Polski, Portugalii, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier, Włoch i obrończyń tytułu – Turcji.

 

Składy grup grających w Polsce oraz pozostałych krajach-gospodarzach (Turcja, Węgry i Słowacja) poznamy już niebawem, podczas losowania, które odbędzie się 23 stycznia w Stambule. Ambicje i sportowe apetyty tak naszych zawodniczek, jak i kibiców wzrosły po świetnym sezonie 2018, kibicujmy więc biało-czerwonym w walce o najwyższe miejsca w mistrzostwach Starego Kontynentu.

 

Sprzedaż biletów na polską część Mistrzostw Europy 2019 rozpocznie się 1 lutego o godzinie 10.00. Będzie prowadzona za pośrednictwem serwisu eBilet.pl. Ceny zaczynają się już od 10 zł.