Babilon MMA 7: Polska nadzieja w kapitalnej formie! (WIDEO)

Sporty walki

Już w najbliższy piątek podczas gali Babilon MMA 7 do klatki powróci jeden z największych talentów polskiej sceny MMA - Kamil Oniszczuk (6-0, 1 KO, 1 SUB). Reprezentant klubu Ankos MMA Poznań z walki na walkę staje się zawodnikiem wszechstronniejszym, a w Żyrardowie zapowiada najlepszą formę w karierze. Po fragmentach treningów Oniszczuka możemy stwierdzić tylko, że nie rzuca słów na wiatr!

Oniszczuk w Żyrardowie zmierzy się z Guilherme Cadeną Martinsem. Brazylijczyk jest zdecydowanie bardziej doświadczony od Polaka i ma na swoim koncie trzy wygrane z zawodnikami znad Wisły. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego zapewnia jednak, że w piątek nie ma mowy o potknięciu i pozostanie nadal niepokonany.

 

- Liczy się każda runda. Nie przegrałem do tej pory żadnej rundy i chcę to podtrzymać. Oczywiście będę szukał także spektakularnego zakończenia walki przed czasem, ale jeśli będzie pełen dystans, to każda runda zostanie zapisana na moje konto - mówi Oniszczuk.

 

22-latek na ostatniej prostej pochwalił się naszemu portalowi efektami wielotygodniowych treningów przed galą Babilon MMA 7. Efekty? Imponująca forma! - Staje się zawodnikiem wszechstronniejszym. Na treningach pracujemy przekrojowo. Szlifuję stójkę, ale poprawiamy każdy element wszechstylowej walki wręcz - zdradził.

 

Walka Oniszczuk - Cadena będzie jednym z głównych punktów gali Babilon MMA 7, która odbędzie się 25 stycznia w Żyrardowie. W innych starciach wystąpią m.in. Michał Kita i Artur Głuchowski oraz Daniel Rutkowski i Łukasz Rajewski.

 

W załączonym materiale wideo fragmenty treningu Oniszczuka przed galą Babilon MMA 7.

 

Transmisja gali Babilon MMA 7 w piątek 25 stycznia:

19:30 - Polsat Sport Fight

20:00 - Polsat Sport i Super Polsat
21:55 - Polsat

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie