Za piwo i burgery trzeba będzie zapłacić pięć, nachosy będą kosztowały trzy dolary, a nalewane soft drinki - dwa. Niezmienne pozostaną ceny także innych, w sumie 12, pozycji w menu.

 

To jedyne dobre wiadomości dla fanów, bo ceny biletów nie są już tak przyjazne. Obecnie najtańszy z nich kosztuje 3125 dolarów, a za najlepsze miejsce trzeba zapłacić 11 600 dol. Nie wiadomo, czy ceny wejściówek nie przekroczą granicy z 2016 roku, gdy bilet na 50. edycję Super Bowl kosztował średnio 4900 dol.

 

Falcons przenieśli się na nowy stadion Atlanta Mercedes-Benz w 2017 roku.

 

- W naszych negocjacjach ustaliliśmy, że ceny będą takie same na mecze NFL, spotkania piłkarskie ligi akademickiej czy Super Bowl. Każdy kto wejdzie przez nasze bramy jest takim samym fanem i naszym klientem - powiedział dyrektor generalny Falcons Rich McKay, dodając że taka jest filozofia właściciela klubu, miliardera Arthura Blanka.

 

53. Super Bowl odbędzie się 3 lutego. Patriots do finału awansowali już po raz jedenasty i trzeci z rzędu, a Rams zagrają w nim po raz czwarty. Drużyny spotkały się już w Super Bowl w 2002 roku. Wówczas Rams, którzy siedzibę mieli w St. Louis, ulegli Patriots 17:20.

 

Wyniki i tabele NFL