Salah wylogował się na dobre. Egipcjanin znika z internetu

Piłka nożna
Salah wylogował się na dobre. Egipcjanin znika z internetu
fot. PAP

Mohamed Salah postanowił podjąć radykalną, jak na dzisiejsze czasy, decyzję i usunął wszystkie swoje konta na mediach społecznościowych. To spore zaskoczenie i duże rozczarowanie dla jego kibiców.

Egipcjanin mógł liczyć na kilkunastomilionową rzeszę followersów, czyli ludzi obserwujących go za pośrednictwem takich portali społecznościowych jak Instagram, Twitter oraz Facebook. W obecnych realiach internet stanowi nierozłączną część życia publicznego, zwłaszcza jeżeli dotyczy ona gwiazd futbolu.

 

Salah postanowił na przekór istniejącym trendom wycofać się z mediów społecznościowych. Najpierw opublikował enigmatyczny post, w którym napisał: "Postanowienie na 2019 rok: Czas nawiązać kontakt w rzeczywistości".

 

Nie brakuje spekulacji jakoby Salah usunął swoje konta ze względu na spór wizerunkowy jaki toczy z Egipską Federacją Piłkarską, której nie podoba się, że reklamuje firmę WE z branży telefonii komórkowej, podczas gdy reprezentacja jego kraju ma podpisany kontrakt sponsorski z konkurencyjnym Vodafone.

 

Egipcjanin to największa gwiazda Liverpoolu. W 72 meczach strzelił już dla The Reds 50 goli. Na początku stycznia został wybrany najlepszym piłkarzem Afryki.

KN, POlsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie