Legia wygrała w sparingu z Mafrą

Przebywający na zgrupowaniu w Portugalii piłkarze Legii Warszawa pokonali w sparingu szóstą drużynę tamtejszej drugiej ligi C.D. Mafra 2:1.

Gole dla mistrzów Polski zdobyli francuski obrońca William Remy w 29. minucie oraz hiszpański napastnik Carlitos, który ustalił wynik strzałem głową dwie minuty przed końcem gry.

CD Mafra - Legia Warszawa 1:2
Bramki: Flávio Silva 31 - William Rémy 29, Carlitos 87

CD Mafra: Raphael Cruz - Rúben Freitas, Hugo Ventosa, Juary Soares, Guilherme Ferreira - Alisson, Pedro Ferreira, Mauro Antunes, Sérgio Ministro, Flávio Silva - Vinícius Tanque.

Legia Warszawa: Radosław Cierzniak (69 Radosław Majecki) - Michał Kucharczyk (69 Paweł Stolarski), William Rémy (69 Mateusz Wieteska), Artur Jędrzejczyk (69 Michał Pazdan), Adam Hloušek (69 Luís Rocha) - Marko Vešović (46 Salvador Agra), Cafú (82, Iñaki Astiz), André Martins (69 Domagoj Antolić), Sebastian Szymański (82 Miroslav Radović), Dominik Nagy (69 Kasper Hämäläinen) - Sandro Kulenović (46 Carlitos).