Remisowy debiut Peszki w Wiśle Kraków

Piłkarze Wisły Kraków, którzy na obozie w Turcji przygotowują się do drugiej części sezonu ekstraklasy, zremisowali z bułgarskim Etyrem Wielke Tyrnowo 1:1 (1:0) w meczu sparingowym. Bramkę dla Wisły zdobył Marko Kolar w 16. minucie. Wyrównał w 81. minucie Georgi Syrmow.

Mecz z siódmym zespołem bułgarskiej ekstraklasy miał się odbyć w sobotę, ale ze względu na fatalne warunki atmosferyczne został przełożony na niedzielę. W drugiej połowie w drużynie "Białej Gwiazdy" zadebiutował Sławomir Peszko, który w piątek został wypożyczony na pół roku z Lechii Gdańsk. Krakowianie na obozie w Beleku będą przebywać do środy.

Po 20 kolejkach Wisła zajmuje ósme miejsce w tabeli ekstraklasy. Pierwszy mecz ligowy ma zagrać 11 lutego z Górnikiem w Zabrzu.