E.Leclerc Radomka Radom – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

W zaległym spotkaniu 13. kolejki LSK siatkarki E.Leclerc Radomki podejmą w Radomiu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Gospodynie będą faworytkami starcia z ostatnią drużyną w ligowej stawce. Transmisja meczu E.Leclerc Radomka Radom – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w Polsacie Sport w środę 30 stycznia o godzinie 17.30.

W pierwszej rundzie (2. kolejka, 9 listopada) siatkarki KSZO wygrały 3:1. W ostatnim okresie drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego przeżywa jednak spore problemy. Poniosły sześć porażek z rzędu, a na ligowe zwycięstwo czekają od 1 grudnia. Kłopoty finansowe klubu doprowadziły do fatalnej sytuacji kadrowej. 20 stycznia, w meczu z BKS Profi Credit Bielsko-Biała (0:3), trener Frantisek Bockay miał do dyspozycji zaledwie siedem zawodniczek. Jak zapewnia prezes KSZO Mirosław Buszkiewicz są to chwilowe kłopoty.

 

Siatkarki E.Leclerc Radomki zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli. W poprzednim meczu ograły na wyjeździe  DPD Legionovię 3:0.

 

– Podbudowani zwycięstwem nad Legionovią myślimy tylko i wyłącznie o tym, żeby wygrać kolejny mecz. Wbrew pozorom nie będzie to dla nas łatwe spotkanie. Miejsce w tabeli, różnica punktowa i kłopoty naszych przeciwników mogą sugerować, że zwycięzca może być jeden. Ja zawsze się boję takich meczów. Oczywiście, przystępujemy do tego spotkania jako faworyt i chcemy go wygrać, ale musimy być maksymalnie, od początku do końca skoncentrowani – przyznał trener ekipy z Radomia Jacek Skrok.

 

Transmisja meczu E.Leclerc Radomka Radom – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w Polsacie Sport w środę 30 stycznia o godzinie 17.30.

WYNIKI I TABELA LIGI SIATKÓWKI KOBIET

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie