Kurzawa zmienia klub. Ma zagrać w lidze duńskiej

Piłka nożna
Kurzawa zmienia klub. Ma zagrać w lidze duńskiej
fot. Cyfrasport

Rafał Kurzawa zostanie wypożyczony z Amiens do Midtjylland na rundę wiosenną. Latem reprezentant Polski wróci do Francji.

Nie najlepiej wyglądało ostatnie półrocze dla Kurzawy. W barwach Amiens grał bardzo mało, więc podjął decyzję o odejściu z zespołu. Jak informuje Przegląd Sportowy Polak rundę wiosenną ma spędzić w duńskim Midtjylland. W umowie nie ma opcji wykupu.

 

Kurzawa tylko w dwóch z jedenastu rozegranych meczów pojawił się wyjściowym składzie. Dostał swoją szansę również w pucharach, lecz nie zaprezentował wybitnej formy. W ostatnich dwóch spotkaniach nawet na minutę nie pojawił się na boisku.

 

Klub Polaka pod koniec okienka transferowego intensywnie poszukiwał lewego pomocnika. Świadczy to, że szanse na grę będą jeszcze mniejsze. Prawdopodobnie do zespołu wróci piłkarz, który świadczył o jego sile w poprzednim sezonie Gael Kakuta.

 

Nowa drużyna Kurzawy celuje w mistrzostwo Danii. Kurzawa ma być jej ważnym ogniwem. Midtjylland po dwudziestu kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli i traci zaledwie trzy punkty do lidera z Kopenhagi.

 

WYNIKI I TABELA LIGUE 1

 

WYNIKI I TABELA LIGI DUŃSKIEJ

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze