Nieoczekiwany gość wystąpi w trailerach KSW 47! (WIDEO)

Sporty walki

Kolejna gala KSW 47 już 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie, tymczasem włodarze już teraz zadbali o odpowiednią reklamę. Już wkrótce światło dzienne ujrzą trailery nadchodzącego wydarzenia, których bohaterem zostanie postać związana z zupełnie innym sportem!

Gala KSW 47 zapowiada się niezwykle pasjonująco. Na łódzkiej ziemi zmierzą się niezwykle silni Mariusz Pudzianowski (12-6-1 NC, 5 KO, 2 SUB) i Szymon Kołecki (6-1, 6 KO), nie zabraknie także płci pięknej: pochodząca z Łodzi Karolina Owczarz (1-0, 1 SUB) w swojej drugiej walce dla organizacji stoczy pojedynek z Aleksandrą Rolą (0-0).
 
- W trailerze największą rolę odegra nauka - powiedział enigmatycznie Szymon Kołecki, bohater walki wieczoru.
 
Nieco więcej szczegółów zdradził Maciej Kawulski, który miał za zadanie wyreżyserować odpowiednie scenki, które w ciekawy sposób zaproszą na marcową galę.
 
- Szukaliśmy wspólnych cech na zestawienia tej gali. Mamy zawodników, którzy charakteryzują się bardzo różnymi warunkami fizycznymi i bardzo różną specyfikacją. Pudzianowski i Kołecki? Obydwaj podnoszą ciężary, jednak są zupełnie inaczej zbudowani. Mamy wielkiego De Friesa i dużo mniejszego Narkuna. Przybliżymy, jak warunki fizyczne wpływają na przebieg walki. Ocenimy szanse zawodników w naukowych warunkach - powiedział współwłaściciel organizacji.
 
Nieoczekiwany był zwłaszcza wybór "szefa" laboratorium. Został nim mianowany dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski, który ze sportami walki ma przecież niewiele wspólnego...
 
 
- Pomiędzy człowiekiem, a samochodem są bardzo ciekawe powiązania fizyczne, motoryczne i psychiczne. Porównanie siły człowieka z siłą motoryczną auta jest bardzo trafione i zwraca uwagę na całą masę elementów - skomentował swój występ Zientarski. Jak będzie wyglądał efekt końcowy?
 
W załączonym materiale wideo obszerna relacja z planu zdjęciowego trailerów przed KSW 47.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze