KSW 47: One skradną serca kibiców w Łodzi? (ZDJĘCIA)

Sporty walki
KSW 47: Owczarz vs Rola
Galeria zdjęć (14)

Gala KSW 47 odbędzie się już 23 marca w Łodzi. W karcie walk obok najlepszych zawodników na naszym krajowym podwórku znalazło się miejsce dla dziewczyn, które stawiają swoje pierwsze kroki w zawodowym MMA. Była dziennikarka Polsatu Sport Karolina Owczarz (1-0, 1 SUB) zmierzy się z bardziej doświadczoną Aleksandrą Rolą (2-0). Czy te panie mogą skraść serca kibiców w Atlas Arenie?

W mediach społecznościowych obie panie działają niezwykle aktywnie. Większą popularnością cieszy się oczywiście Owczarz, która w przeszłości miała okazję pracować w redakcji Polsatu Sport i ma już za sobą debiut w największej organizacji MMA w Polsce. Na ubiegłorocznej gali pokonała przed własną publicznością Paulinę Raszewską.

 

Zdecydowanie większe doświadczenie we wszechstylowej walce wręcz posiada jednak Rola. 27-latka z łęcznej zdobywała w amatorskich występach medale europejskich i światowych imprez, a w 2016 roku dotarła do finału Mistrzostw Świata IMMAF. W zawodowych występach wygrała do tej pory dwie walki.

 

W walce wieczoru marcowej gali w superstarciu zmierzą się mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej Tomasz Narkun. Stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika. Naprzeciw siebie staną również najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski oraz debiutujący w KSW złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki.

 

Zobaczcie w załączonych zdjęciach, jak panie prezentują się jeszcze przed konfrontacją na KSW 47.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze