Trailery przed KSW 47? "Nasze laboratorium sprawdzi ich siłę" (WIDEO)

Sporty walki

Kolejna gala KSW 47 odbędzie się 23 marca w Łodzi, ale największa polska organizacja MMA już pracuje nad niespodziankami dla swoich kibiców. Z naszą kamerą odwiedziliśmy plan zdjęciowy trailerów przed nadchodzącym wydarzeniem i... nowych pomysłów nie zabraknie!

Podczas wydarzenia dojdzie m.in. do konfrontacji wielokrotnego mistrza świata strongman Mariusza Pudzianowskiego z mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów Szymonem Kołeckim. W jaki sposób, i czy w ogóle można, porównać dwie, ale zupełnie odmienne siły, które spotkają się w okrągłej klatce KSW?

 

- Nauka nam w tym pomoże. Zobaczymy, czy wpłyną te siły korzystnie, czy też niekorzystnie na przebieg walki. Ocenimy to w naukowy sposób, co na ten temat mówi nauka. Przebadaliśmy różne scenariusze w naszym KSW laboratorium - zdradza tajemniczo Maciej Kawulski.

 

Szefem laboratorium został mianowany dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski. Jak porównał świat motorsportu ze światem wszechstylowej walki wręcz? - Znajdujemy pewne wspólne elementy. Może nie są to światy identyczne, ale na pewno spróbujemy się w tym odnaleźć - mówi Zientarski.

 

Zawodnicy, czyli główni aktorzy trailerów, na planie zdjęciowym odnajdują się coraz lepiej. Nowe role? To nie kłopot dla pracowników organizacji KSW. - Nie jest to dla mnie nic nowego. Wiele lat w zawodowym sporcie nauczyło mnie, że takie zdjęcia to po prostu moja praca. Trzeba zapracować, aby wypromować wydarzenie, a efekty mogą być naprawdę ciekawe - mówi Kołecki.

 

W załączonym materiale wideo krótka zajawka z planu zdjęciowego trailerów przed KSW 47.

 

Więcej już w poniedziałkowym magazynie Puncher Extra Time. Premiera o godzinie 20:00 w Polsacie Sport Fight, a o godzinie 23:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie