W Zawierciu się kręci! Kapitalna atmosfera w obozie Jurajskich Rycerzy

Siatkówka
W Zawierciu się kręci! Kapitalna atmosfera w obozie Jurajskich Rycerzy
fot. Twitter / Aluron Virtu Warta Zawiercie

Siatkarze Aluronu Virtu Warty Zawiercie są najbardziej pozytywnym zaskoczeniem sezonu PlusLigi. Drużyna zachwyca nie tylko dobrymi wynikami sportowymi, ale także znakomitą atmosferą na boisku i trybunach. Na Twitterze klubu pojawiło się nagranie, na którym Jurajscy Rycerze prezentują niebanalne umiejętności rodem z cyrku czerpiąc z tego masę radości.

Jedenaście zwycięstw, trzydzieści punktów i czwarte miejsce w tabeli PlusLigi. To nie jest przypadek. Gra Aluronu w tym sezonie zdecydowanie może się podobać. Wiadomo, że wyniki sportowe z reguły idą w parze z dobrą atmosferą w drużynie. Nie inaczej jest w Zawierciu.

 

Na oficjalnym profilu zawierciańskiego klubu na Twitterze pojawiło się nagranie ukazujące kulisy pracy podopiecznych trenera Marka Lebedewa. Cała akcja rozpoczyna się od pokazu sztuczki z kręceniem piłki na palcu w wykonaniu Kamila Semeniuka i Marcina Walińskiego. Widać, że współpraca pary przyjmujących nie tylko na boisku wygląda znakomicie.

 

Swoją atrakcję w postaci żonglerki zaprezentował również Łukasz Swodczyk. Aby wprowadzić widzów w cyrkową atmosferę jeden z kolegów nucił w tle charakterystyczny dla tego miejsca utwór "Circus theme".

 

 

W czwartek siatkarze z Zawiercia zmierzą się na wyjeździe z Cerrad Czarnymi Radom. W tym sezonie rywalizowali z radomianami już dwukrotnie. Jak dotąd bilans to 1:1. Jak będzie po nadchodzącym spotkaniu?

 

Transmisja meczu Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze