Trwa spór o Lewandowskiego. Niemiecka telewizja wydała oświadczenie

Piłka nożna

"To nie Robert Lewandowski jest problemem dla Bayernu Monachium, ale Dietmar Hamann stanowi problem dla Sky" - powiedział dyrektor sportowy mistrzów Niemiec, Hasan Salihamidzic. To spotkało się ze stanowiskiem telewizji, która wydała oświadczenie.

Słowna konfrontacja pomiędzy byłym reprezentantem Niemiec, Dietmarem Hamannem a Bayernem Monachium wciąż trwa. Obecny ekspert niemieckiej telewizji Sky Sports krytykuje postawę Roberta Lewandowskiego, który rzekomo nie daje tyle jakości monachijczykom, ile powinien.

 

W obronie kapitana reprezentacji Polski stanął jego klub z Hasanem Salihamidziciem na czele. - Muszę zaznaczyć, że Lewandowski jest liderem naszej drużyny. To nasz najlepszy strzelec, jeden z najlepszych napastników na świecie. Jeżeli ktoś krytykuje go w taki sposób jak Didi Hamann, to nie można przejść obok tego obojętnie - powiedział Bośniak.

 

Na wypowiedź byłego piłkarza Bayernu, zareagowała telewizja Sky, której ekspertem jest Hamann. - Dietmar od dłuższego czasu jest naszym szanowanym i opiniotwórczym ekspertem piłkarskim. Jest bardzo popularny wśród naszych widzów ze względu na swoje wyraziste wypowiedzi. Jego opinie są cenione, ponieważ wypowiada się kontrowersyjnie, co nie zawsze jest dobrze odbierane przez innych - napisano.

 

Komentator Sky, Frank Buschmann także wypowiedział się na temat Hamanna. - Nie trzeba przytakiwać na wszystko co powie Didi, ale sposób w jaki Bayern reaguje na jego komentarze jest wyjątkowy. Uważam że to po prostu żałosne. Należy ubolewać nad tym - przyznał.

 

Po tym jak Lewandowski zaliczył bramkę i asystę w wygranym przez Bayern meczu z Schalke 04 3:1, Salihamidzic wyznał - Ludzie pracujący w Sky powinni zastanowić się nad Didim. To nie Robert Lewandowski jest problemem dla Bayernu, ale Dietmar Hamann stanowi problem dla Sky.

 

A co na to sam zainteresowany? Ciągle utrzymuje swoje zdanie. - Cóż, będę się trzymał tego, że to nie jest ten sam zawodnik co jeszcze dwanaście, osiemnaście miesięcy temu - przyznał niedawno.

 

WYNIKI I TABELA BUNDESLIGI

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie