UFC 234: Adesanya prowokował Gasteluma! "Kelvin, zdejmuj ten pas"

Sporty walki

Po niezwykle efektownym starciu w walce wieczoru UFC 234 Israel Adesanya wygrał ze swoim idolem, Andersonem Silvą. Wcześniej z karty wypadło starcie Kelvina Gasteluma z Robertem Whittakerem, a pierwszy z nich na gali pokazał się z pasem mistrzowskim. W wywiadzie udzielonym po wygranym starciu pretensje miał do niego "The Last Stylebender"...

- Dla mnie walka z Andersonem Silvą była jak spełnienie marzenia małego chłopca grającego w koszykówkę, który ma okazję zagrać z Michaelem Jordanem. Wygrałem z najlepszym wojownikiem w historii, to jest szalone. Za mną niezwykły tydzień, zamierzam dalej pracować - powiedział po walce zachwycony zwycięstwem Adesanya.
 
Chwilę później kamery skierowane zostały na Kelvina Gasteluma, którego walkę z Robertem Whittakerem odwołano na kilka godzin przed galą w Melbourne. Wszystko z powodu przepukliny w jamie brzusznej mistrza wagi średniej, który teraz musi przejść operację.
 
Na gali z pasem czempiona pokazał się więc Gastelum.
 
- Kelvin, zdejmij ten pas, serio - mówił prowokacyjnie po walce Adesanya, który kilka tygodni temu był jeszcze łączony ze zwycięzcą starcia Whittaker vs Gastelum. Ta jednak nie doszła do skutku.
 
Wywiad z Adesanyą po walce z Andersonem Silvą w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze