Włoski komentator oszalał po golach Piątka! Totalne szaleństwo (WIDEO)

Piłka nożna

Tiziano Crudeli to legenda włoskiego dziennikarstwa. W internecie furorę robią nagrania, w których widać reakcje komentatora, prywatnie kibica AC Milan, po golach strzelanych przez Krzysztofa Piątka - zarówno w Pucharze Włoch przeciwko Napoli oraz w meczach ligowych przeciwko AS Roma i Cagliari. To naprawdę robi wrażenie!

Piątek od początku tego sezonu jest na ustach kibiców oraz dziennikarzy we Włoszech. Najpierw jako napastnik Genoi pokazał się Italii jako niezawodny strzelec, aby za kwotę 35 milionów euro przenieść się do AC Milan i jedynie utwierdzić w przekonaniu, że zasługuje na miano "Il Pistolero". Jego cieszynka to z resztą "light motive" poniższych nagrań wideo.

 

Widać na nich ekspresyjną radość Tiziano Crudeliego, który komentował mecze Rossoneri z Napoli w Coppa Italia oraz przeciwko AS Roma i Cagliari w Serie A. W tym pierwszym spotkaniu reprezentant Polski ustrzelił dublet na wagę awansu. W dwóch kolejnych zdobył po jednej bramce. We wszystkich przypadkach euforia doświadczonego włoskiego dziennikarza była nie do opisania. To po prostu trzeba zobaczyć.

 

"Piątek, Piątek, Piątek! Gol! Dublet! Mój pistolet działa, a twój nie!" - krzyczał w studiu Crudeli, imitując charakterystyczną radość Piątka po dublecie z Napoli. Podobnie było po bramce z Cagliari.

  

 

 

 

 

 

 

WYNIKI I TABELA SERIE A

 

W załączonym materiale wideo skrót meczu AC Milan - Cagliari (Zdjęcia ELEVEN SPORTS)

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze