KSW 47: Monster Truck czy bolid? Pudzianowski i Kołecki w laboratorium!

Sporty walki

Już 23 marca odbędzie się gala KSW 47 w łódzkiej Atlas Arenie, a włodarze zadbali o niezwykle ciekawą zapowiedź walki dwóch zabójczo silnych ludzi. W jednym z najciekawszych zestawień wystąpią Mariusz Pudzianowski (12-6-1 NC, 5 KO, 2 SUB) oraz Szymon Kołecki (6-1, 6 KO), których na czynniki pierwsze rozłożyło laboratorium KSW.

Podczas marcowego wydarzenia dojdzie m.in. do konfrontacji wielokrotnego mistrza świata strongman Pudzianowskiego z mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów Kołeckim.
 
- Od lat nauka badając parametry psychofizyczne próbuje stworzyć algorytm pozwalający przewidzieć przyszłość. Ale najważniejszym w sporcie pytaniem jest: kto wygra? Gdybyśmy mogli tych dwóch bohaterów porównać do samochodów, byłoby to starcie bolidu z monster truckiem. Obiekt A posiada umiejętność szybkiej koncentracji na precyzyjnym celu, a także umiejętność postawienia wszystkiego na jedną kartę. Obiekt B utrzymuje koncentrację znacznie dłużej, wykonując kilka ciężkich zadań - komentował naukowiec, w którego wcielił się Włodzimierz Zientarski.
 
W trailerze podjęto się próby przeanalizowania dwóch niezwykle silnych wojowników pod kątem naukowym. Jakie będą więc obserwacje? Czy da się rozłożyć ich na czynniki pierwsze?
 
- Łatwo się domyślić, że długość walki będzie miała znaczący wpływ na jej wynik. To w prosty sposób wyraża wzór: moc równa się praca poprzez czas. Na tym polega cała tajemnica, ale pomija ona najważniejszy czynnik. Serce do walki - zakończył lektor.
 
Trailer walki Pudzianowski vs Kołecki na KSW 47 w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze