Podczas marcowego wydarzenia dojdzie m.in. do konfrontacji wielokrotnego mistrza świata strongman Pudzianowskiego z mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów Kołeckim.
 
- Od lat nauka badając parametry psychofizyczne próbuje stworzyć algorytm pozwalający przewidzieć przyszłość. Ale najważniejszym w sporcie pytaniem jest: kto wygra? Gdybyśmy mogli tych dwóch bohaterów porównać do samochodów, byłoby to starcie bolidu z monster truckiem. Obiekt A posiada umiejętność szybkiej koncentracji na precyzyjnym celu, a także umiejętność postawienia wszystkiego na jedną kartę. Obiekt B utrzymuje koncentrację znacznie dłużej, wykonując kilka ciężkich zadań - komentował naukowiec, w którego wcielił się Włodzimierz Zientarski.
 
W trailerze podjęto się próby przeanalizowania dwóch niezwykle silnych wojowników pod kątem naukowym. Jakie będą więc obserwacje? Czy da się rozłożyć ich na czynniki pierwsze?
 
- Łatwo się domyślić, że długość walki będzie miała znaczący wpływ na jej wynik. To w prosty sposób wyraża wzór: moc równa się praca poprzez czas. Na tym polega cała tajemnica, ale pomija ona najważniejszy czynnik. Serce do walki - zakończył lektor.
 
Trailer walki Pudzianowski vs Kołecki na KSW 47 w załączonym materiale wideo.