UFC on ESPN: Ngannou vs Velasquez. Zapowiedź gali (WIDEO)

Sporty walki

W walce wieczoru najbliższej gali UFC on ESPN dojdzie do konfrontacji kategorii ciężkiej pomiędzy Francisem Ngannou (12-3, 8 KO, 4 SUB) a Cainem Velasquezem (14-2, 12 KO). W Phoenix dojdzie również m.in. do starcia Jamesa Vicka (13-2, 3 KO, 5 SUB) z Paulem Felderem (15-4, 10 KO, 1 SUB). Zapowiedź wydarzenia w załączonym materiale wideo!

Zdecydowanie najwięcej uwagi przed najbliższą galą UFC przyciąga osoba Caina Velasqueza. Dwukrotny mistrz kategorii ciężkiej powraca do oktagonu po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej licznymi kontuzjami i jego formą jest wielką niewiadomą.

 

Przed 36-latkiem bardzo trudne zadanie. Po trugiej stronie klatki zamelduje się Francis Ngannou, który wszystkie wygrane pojedynki w UFC kończył przed czasem, a sześciokrotnie rywale padali po jego uderzeniach. Reprezentant MMA Factory w ostatnim pojedynku powrócił na zwycięską ścieżkę pokonując Curtisa Blaydesa.

 

W Phoenix dojdzie także do ciekawie zapowiadającego się pojedynku w kategorii lekkiej pomiędzy Jamesem Vickiem a Paulem Felderem.

 

Zapowiedź wydarzenia w załączonym materiale wideo!

 

Transmisja gali UFC on ESPN: Ngannou vs Velasquez w nocy z niedzieli na poniedziałek od godziny 3:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze