PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w meczu 20. kolejki PlusLigi podejmuje Asseco Resovię Rzeszów. Zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze, którzy przewodzą w ligowej stawce. Podopieczni Andrei Gardiniego nie przegrali jeszcze meczu! Rzeszowianie zajmują dopiero dziesiąte miejsce w tabeli, ale to spotkania to dla nich klasyk! Zapraszamy na relację na żywo z hitu PlusLigi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów zapraszamy na Polsatsport.pl od godziny 14:45.

Trzeba wspomnieć, że siatkarze Resovii jako jedyni w tym sezonie urwali punkt kędzierzynianom. Ponadto w dwóch poprzednich sezonach potrafili ograć ZAKS-ę na jej boisku. Jednak lider PlusLigi jest prawdziwym hegemonem rozgrywek 2018/19.

 

ZAKSA wywalczyła dotychczas 47 punktów na 48 możliwych! Ten jeden stracił właśnie w Rzeszowie, a miało to miejsce 11 listopada 2018 roku. Wówczas w hali Podpromie przyjezdni wygrali 3:2.

 

Rzeszowianie w ostatniej kolejce okazali się lepsi na własnym terenie od pogrążonej w kryzysie PGE Skry Bełchatów 3:1. Asseco Resovia nadal zachowała szanse awansu do fazy play-off. Do szóstych w tabeli bełchatowian traci już tylko cztery punkty. Z kolei ZAKSA bez trudu uporała się w ubiegła sobotę z zespołem ze ścisłej czołówki - Jastrzębskim Węglem 3:0 i jest na najlepszej drodze do zakończenia fazy zasadniczej bez porażki.

 

Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia Rzeszów od godz. 14.45 w Polsacie Sport.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze