Polskie NBA czy NBA w Polsce? Co za rzut Florence'a!

Arka Gdynia sensacyjnie pokonała w ćwierćfinale Pucharu Polski Anwil Włocławek. Koszykarze z Trójmiasta wygrali z mistrzami Polski 84:80. Jednym z bohaterów meczu był James Florence, na którego rywale nie potrafili znaleźć sposobu. To co Amerykanin zrobił w czwartej kwarcie… Zresztą sami zobaczcie.

Do końca meczu zostały niespełna dwie minuty. Arka prowadziła już 77:65. Gdynianie byli lepsi w każdym elemencie. Momentami bawili się wręcz z mistrzami Polski. Tak było w tej akcji.

- Ależ rzut. Jaka zabawa – krzyczał po popisie Florence’a komentujący to spotkanie Adam Romański.

Amerykanin trafił niemal z połowy boiska! W tym momencie na tablicy pojawił się wynik 80:65. Było oczywiste, że Anwil nie dojdzie już Arki.

Jak dokładnie wyglądał ten rzut. Co po meczu na temat tej akcji powiedział jej bohater. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo!